W dniach 29 lutego - 9 marca 2024 roku dwudziestoczteroosobowa grupa uczniów naszej szkoły miała okazję przeżyć niezwykłą hiszpańską przygodę podczas integracyjnej wycieczki. Ta wyjątkowa podróż była organizowana w ramach nagrody dla uczniów osiągających wynik 100% frekwencji.

Pierwsze trzy dni uczniowie spędzili w urokliwej Walencji, mieście znanym z przepięknych zabytków, nowoczesnego Miasta Nauki i Sztuki oraz niezwykłego Bioparku i Oceanarium. Podczas pobytu mieli oni okazję uczestniczyć w hucznych przygotowaniach do obchodów Święta Ognia, znanych jako Las Fallas. To wyjątkowe wydarzenie pozwoliło im poznać kulturę i tradycje regionu z zupełnie nowej perspektywy.

Następnie udali się do Barcelony, gdzie mieli okazję podziwiać architektoniczne dzieła Antoniego Gaudíego, takie jak niezwykła Sagrada Familia (Bazylika Świętej Rodziny), Casa Batlló oraz Casa Mila. Zakończeniem pobytu w Barcelonie był spacer główną ulicą miasta, La Rambla, poczas którego uczniowie mogli poczuć puls życia tego niesamowitego miejsca.

Ta podróż była nie tylko okazją do zwiedzania i poznawania nowych miejsc, ale także do budowania więzi między uczniami i pogłębiania wiedzy o kulturze hiszpańskiej. 

  

 

button

sziennik

KP

 Odziały Przygotowania Wojskowego

OPW logo 

Branżowe Odziły Wojskowe

 2 2 1