W dniach 22 i 23 kwietnia 2024 roku w Szkołach im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu odbył się I turniej piłki nożnej dla 8 klas szkół podstawowych o Puchar Dyrektora Szkół. Pierwszego dnia w rozgrywkach wzięły udział uczennice następujących szkół z Radomia: PSP nr 9, PSP nr 13, PSP nr 23 oraz PSP nr 24. Turniej był rozgrywany systemem "każdy z każdym".

Najlepsza okazała się drużyna z PSP nr 24, na drugim miejscu zmagania zakończyła PSP nr 23, a na najniższym stopniu podium uplasowały się reprezentantki z PSP nr 13. Jeśli chodzi o wyróżnienia indywidualne  najlepszą zawodniczką wybrano uczennicę PSP nr 23 Zuzannę Michalczewską, królową strzelców została Gabriela Boryczka z PSP nr 24, natomiast za najlepszą bramkarkę uznano Anastazję Maniak z PSP nr 13.

W drugim dniu do rywalizacji przystąpili chłopcy z następujących szkół:

PSP nr 3, PSP nr 9, PSP nr 13, PSP nr 24 oraz Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Radomiu. Mecze również były rozgrywane systemem "każdy z każdym, a o zwycięstwie w turnieju decydowała tzw. "mała tabela"

pomiędzy trzema drużynami. Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową turnieju:

I miejsce - PSP nr 24

II miejsce - PSP nr 3

III miejsce - PSP nr 13

IV miejsce - MOS Radom

V miejsce - PSP nr 9

Warto dodać o nagrodach indywidualnych:

Najlepszy zawodnik - Olaf Ryszewski (PSP nr 13) Najlepszy bramkarz - Arkadiusz Zdrodowski (MOS Radom) Król strzelców - Maksymilian Kupczyński (PSP nr 24)

Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez sponsorów:

- RSS Centrum Radom (puchary)

- Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej (medale)

- Fightsports.pl (statuetki/nagrody indywidualne)

- Pop Gym (vuchery na siłownię)

- Piekarnia Mojego Dziadka (pizza)

Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w turnieju, natomiast szczególne podziękowania kierujemy do wyżej wymienionych sponsorów bez których organizacja imprezy sportowej nie byłaby możliwa.

  

 

button

sziennik

KP

 Oddziały Przygotowania Wojskowego

OPW logo 

Branżowe Oddziały Wojskowe

 2 2 1