W piątek 22 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się trzeci ogólnopolski turniej o puchar Prezesa Zakładu Doskonalenia Zawodowego Pana Jerzego Wątroby.

W zawodach wzięło udział dziewięć drużyn z następujących szkół ZDZ: gospodarze, czyli Ostrowiec Świętokrzyski, Busko Zdrój, Jędrzejów, Kielce, Końskie, Kazimierza Wielka, Nowe Miasto nad Pilicą, Starachowice oraz nasza szkoła.

W pierwszej fazie turnieju zespoły rywalizowały w rozgrywkach grupowych. Następnie rozegrano mecze o miejsca: 1-3, 4-6 i 7-9.

Uczniowie naszej szkoły w całym turnieju zanotowali komplet zwycięstw.

GRATULACJE!

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, a wszystkim zespołom za wspólną rywalizację oraz wspólną integrację!

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoły im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu
  2. Technikum Zawodowe ZDZ w Nowym Mieście nad Pilicą
  3. Szkoły ZDZ w Kazimierzy Wielkiej

Organizatorzy wręczyli również nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany uczeń naszej szkoły Szymon Turek.

Kadra: Charzewski Aleksander, Mosiołek Bartosz, Popiel Bartosz, Rusak Paweł, Skrok Gerard, Skrok Hubert, Spórna Kacper, Turek Szymon, Voggli Chrysoula, Zbiciak Fabian.

Opiekunowie: Paliwoda Mateusz, Tworek Igor.