W piątek 22 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się trzeci ogólnopolski turniej o puchar Prezesa Zakładu Doskonalenia Zawodowego Pana Jerzego Wątroby.
W zawodach wzięło udział dziewięć drużyn z następujących szkół ZDZ: gospodarze, czyli Ostrowiec Świętokrzyski, Busko Zdrój, Jędrzejów, Kielce, Końskie, Kazimierza Wielka, Nowe Miasto nad Pilicą, Starachowice oraz nasza szkoła.
W pierwszej fazie turnieju zespoły rywalizowały w rozgrywkach grupowych. Następnie rozegrano mecze o miejsca: 1-3, 4-6 i 7-9.
Uczniowie naszej szkoły w całym turnieju zanotowali komplet zwycięstw.
GRATULACJE!
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, a wszystkim zespołom za wspólną rywalizację oraz wspólną integrację!
Klasyfikacja końcowa:
- Szkoły im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu
- Technikum Zawodowe ZDZ w Nowym Mieście nad Pilicą
- Szkoły ZDZ w Kazimierzy Wielkiej
Organizatorzy wręczyli również nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany uczeń naszej szkoły Szymon Turek.
Kadra: Charzewski Aleksander, Mosiołek Bartosz, Popiel Bartosz, Rusak Paweł, Skrok Gerard, Skrok Hubert, Spórna Kacper, Turek Szymon, Voggli Chrysoula, Zbiciak Fabian.
Opiekunowie: Paliwoda Mateusz, Tworek Igor.
