Uczniowie klasy 1 LA zajęli III miejsce w konkursie na spot profilaktyczny w ramach Kampanii edukacyjno - informacyjnej pn. „Nie hejtuję - reaguję", organizowanej przez Komendę Wojewódzką Policji z siedzibą w Radomiu, Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz Uniwersytet Radomski. Terytorialnie konkurs obejmował wszystkie powiaty województwa mazowieckiego z wyłączeniem Warszawy. Na adres organizatorów nadesłano

68 prac. Autorami nagrodzonego trzecim miejscem spotu są uczniowie:

Patryk Kowalczyk - scenariusz i reżyseria, Julia Mucha - rola główna, Jakub Kowalski - montaż i ścieżka dźwiękowa, wszyscy z klasy 1 LA.

Wystąpili też uczniowie, nauczyciele oraz panie z zespołu pomocy psychologiczno-pedagogicznej Szkół im. 72 Pułku Piechoty. Co warte podkreślenia, film został nakręcony przez moich uczniów najprostszymi i najszybszymi metodami, czyli telefonami komórkowymi, a zmontowany przy użyciu ogólnodostępnego programu komputerowego. - Chcieliśmy pokazać, że sprzęt, który współcześnie jest głównym i najłatwiejszym narzędziem wykorzystywanym do hejtowania, może także temu zapobiegać - powiedział wychowawca klasy 1 LA Robert Rudzki. Zobaczcie jak, naszym zdaniem, nie powinna oraz jak powinna wyglądać reakcja człowieka - kolegi, ojca, nauczyciela lub całkiem przypadkowego przechodnia.

button

sziennik

KP

 Oddziały Przygotowania Wojskowego

OPW logo 

Branżowe Oddziały Wojskowe

 2 2 1