Z radością informujemy, że Dmytro Verkhovyi uczeń klasy 3 TB zajął🥉 III miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku pod hasłem „Energetyka Przyszłości - Przyszłość Energetyki". 👏👏⚡️⚡️
Konkurs skierowany był do uczniów szkół o profilu technik energetyk i technik systemów i
urządzeń energetyki odnawialnej z całej Polski.
Celem wydarzenia było promowanie wiedzy o energetyce, rozwijanie zainteresowań uczniów w tym zakresie oraz kształtowanie świadomości
energetycznej. Posłużyły temu prelekcje i wystąpienia zaproszonych gości co dodatkowo podniosło rangę i uświetniło ceremonię.

  

Odnosniki-01-min.png

Odnosniki-06.png

Odnosniki-02-min.png

Odnosniki.png

Odnosniki-04-min1.png

 

logo-opw.png

 

logo-bow.jpg

 

1.png

 

2.png