W piątek, 27 czerwca 2025 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2024/2025. Spotkania z wychowawcami w klasach poprzedziła uroczysta akademia, podczas której dyrektor szkoły Katarzyna Kołodziejska podziękowała wszystkim: młodzieży i gronu pedagogicznemu za pracę i aktywność w życiu szkoły. Na prymusów czekały nagrody rzeczowe i listy gratulacyjne. Dyrekcja szkoły skierowała podziękowania także dla rodziców, życząc zasłużonego wspólnego wypoczynku. Wszystkim życzymy bezpiecznych wakacji!!!

 

 

Odnosniki-01-min.png

Odnosniki-06.png

Odnosniki-02-min.png

Odnosniki.png

Odnosniki-04-min1.png

 

logo-opw.png

 

logo-bow.jpg

 

1.png

 

2.png