W dniu 5 marca 2024 r. - po raz pierwszy w Szkołach im. 72 Pułku Piechoty - odbył się 2. etap ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce EDU-ELEKTRA. Był to etap okręgowy - gościliśmy bowiem uczniów z Zespołu Szkół w Ożarowie, Zespołu Szkół Nr 3 z Ostrowca Świętokrzyskiego i Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Końskich oraz z Zespołu Szkół Technicznych z Radomia. Podczas 3 godzin trwania tego etapu uczniowie rozwiązywali 4 zadania otwarte. Naszych uczniów do olimpiady przygotowywali nauczyciele zawodu Paweł Nazaruk i Zbigniew Chołuj. Nad przebiegiem tego etapu czuwała Komisja w składzie: Pan Jacek Kozyra - wykładowca na Uniwersytecie Radomskim, Pan Tomasz Magnowski - nauczyciel w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu oraz Pan Paweł Nazaruk - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Naszej Szkole. Ze wszystkich 15 okręgów do finału dostanie się po 40 uczniów z branży elektrycznej i energetycznej. Finał już 12 kwietnia w Ostrowie Wielkopolskim. Organizatorem olimpiady jest Fundacja Edukacyjna EDUELEKTRA z Bydgoszczy. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

    

 

button

sziennik

KP

 Odziały Przygotowania Wojskowego

OPW logo 

Branżowe Odziły Wojskowe

 2 2 1