Zapraszamy Kandydatów do szkoły wraz z rodzicami na indywidualne DNI OTWARTEJ SZKOŁY. 

2, 16 marca;

13 kwietnia;

25 maja;

08 czerwca.

Prosimy o zapisy pod numerami: 607 123 754 lub 48 331 05 23

dni

… Hasło to przyświecało pierwszej w tym roku szkolnym akcji honorowego krwiodawstwa, zorganizowanej przez samorząd uczniowski we współpracy z Regionalną Stacją Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. dr. Konrada Vietha w Radomiu. Chęć oddania najcenniejszego leku dla chorych wykazało 29 uczniów wszystkich typów szkół, jednak po badaniu lekarskim i wywiadzie okazało się, że krew może oddać 20 uczniów. Akcja przyniosła bardzo dobry wynik. Pozyskano 9 litrów krwi.  Co ważne, niektórzy uczniowie zadeklarowali, że z ideą honorowego dawstwa krwi chcą związać się na dłużej. Mobilny punkt poboru nie po raz pierwszy zajechał na teren Szkół im. 72 Pułku Piechoty i nigdy nie brakowało chętnych do wsparcia tej humanitarnej akcji.

   eras                                                                                               log

Drodzy Uczniowie!!!

            Niepublicznego Technikum im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu ZDZ w Kielcach, kształcący się W zawodzie technik hotelarstwa, technik transportu kolejowego oraz technik żywienia i usług gastronomicznych klas II-IV, informujemy iż rozpoczynamy proces rekrutacji kandydatów do udziału

Zapraszamy na warsztaty.  Szczegóły pod nr telefonu: 48 331 05 23, 607 123 754

www

Zapraszmy na Dni Otwartej Szkoły. Szczegóły pod nr telefonu: 48 331 05 23, 607 123 754

 

plakat nowa wersja

Uczeń Kacper Strzelecki (klasa 2TB) na kierunku Technik Informatyk pod opieką nauczyciela Michała Ciupaka w dniu 20 grudnia 2021 r. wziął udział w konkursie informatycznym "BAZODANOWO" zorganizowanym przez Niepubliczne Technikum Zawodowe im. Żołnierzy Sił Pokojowych ONZ ZDZ w Kielcach. Konkurs składał się z testu 50 pytań o tematyce: bazy danych, język PHP i język React ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce odbył się w sposób zdalny. Celem Konkursu jest umożliwianie uzdolnionym informatycznie uczniom rozwijania ich talentów i pogłębiania wiedzy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Przypominamy, że 7 lutego 2019 r. mija termin złożenia ostatecznej deklaracji maturalnej. Po tym terminie nie ma możliwości dokonywania zmian a deklaracja wstępna stanie się deklaracją ostateczną. Wszelkie informacja dotyczące opłat na stronie: http://oke.waw.pl/artykuly/podglad.php?id_artykulu=3201

Szkolenie i Staż refundowane z funduszy Unii Europejskiej

Uwaga! Mamy dla Ciebie płatne szkolenie i staż.

Zapraszamy młodzież w wieku 13-19 lat z regionu radomskiego na zajęcia strzeleckie w ramach akcji „Rozwijamy swoje zainteresowania ”. które będą realizowane na sportowej strzelnicy naszej placówki ulica Saska 4/6 Radom. 

        W dniach: 18,19, 22, 23 stycznia, zapraszamy w godzinach 10-14 do naszej szkoły, gdzie pod opieką wykwalifikowanych instruktorów będziecie mogli spróbować swoich sił z dziedziny strzelectwa sportowego.

Nasi uczniowie w tych dniach zaprezentują również dla odwiedzających poziom wyszkolenia strzeleckiego klas mundurowych  Szkoły im 72 Pułku Piechoty w Radomiu ZDZ, którzy są medalistami ogólnopolskich zawodów.

Ferie ze Szkołą im 72 Pułku Piechoty w Radomiu ZDZ 002

button

sziennik

KP

 Oddziały Przygotowania Wojskowego

OPW logo 

Branżowe Oddziały Wojskowe

 2 2 1